İndirim!

Sisli Bahar

70.00

Yazarı: Raif Zor
Yayın Tarihi: 22/05/2008
Sayfa Sayısı: 576
Fiyatı: 80 ₺
ISBN: 9758674268

Açıklama

Sisli Bahar, büyük bir özlemin, köklü bir arayışın romanıdır. Kendini yeniden kurma ve üretme mücadelesini zorunlu görenlerin gerçeğini bizlere aktarır. İnsanların özgürce ve doğal çevre ile uyum içinde geliştiği, yeni insanı, yeni çizgiyi, yeni tarzı ve yeni dünyayı olanaklı gören ve isteyenlerin cüretlerini, umutlarını sevdalarını betimler. Toplumsal davalarını ve yüce insani değerlerini resmeder. İdeal ve gelecek tasarımlarını toplumsallaştırarak yola düşenlerin yol ayrımlarını ve ayrı tarza dönüşen farklılıklarını çizer. Bu yönüyle insanın yanlızca gerçeği bilmesinin yeterli olmadığı, doğruyu istemesi ve yapması gerektiğinide bizlere gösterir.

Yaşamın gerçek sorunlarına ilgi gösterenler, ancak düşünce ve davalarına hayat kazandırdıkları oranda tutarlı ve sağlam bir çizgiye kavuuşabilir ve yarına ışık tutabilirler. Böyle bir yöntem ve ufukla insanı, tolumu parlak bir geleceğe bağlayabilir ve insanlığın gerçek baharını müjdeleyebilir.

Duru ve akıcı bir anlatımla, bizleri, umudun, sevdanın, yaratıcılığın ve kavganın diyalektik gerçeğiyle bulışturan bu roman, “insan ve toplumun daima bir geleceği vardır ve var olmalıdır” mesajını taşıdığı için şevinle okunmayı fazlasıyla hak ediyor.

Ek bilgi

İndirimli Kitap

Geçici bir süre indirimde.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sisli Bahar” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir